- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Kōh-e Sarsang
Aktuální počasí Kōh-e Sarsang
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Sarsang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 8°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
