- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Kōh-e Kālī
Aktuální počasí Kōh-e Kālī
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Kālī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
