- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Kōh-e Baynowā
Aktuální počasí Kōh-e Baynowā
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Baynowā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 21°C |
