- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Kōh-e Ābparān
Aktuální počasí Kōh-e Ābparān
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Ābparān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 5°C |
