- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Knowle
Aktuální počasí Knowle
Aktuální počasí přímo pro město Knowle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
