- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Kirchlinteln
Aktuální počasí Kirchlinteln
Aktuální počasí přímo pro město Kirchlinteln. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (10:00) do 13. 5. (20:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
