- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- King's Lynn
Aktuální počasí King's Lynn
Aktuální počasí přímo pro město King's Lynn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 13°C |
