- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Killem
Aktuální počasí Killem
Aktuální počasí přímo pro město Killem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
