- Počasí
- Rusko
- Židovská autonomní oblast
- Khristenko
Aktuální počasí Khristenko
Aktuální počasí přímo pro město Khristenko. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
