- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Kettering
Aktuální počasí Kettering
Aktuální počasí přímo pro město Kettering. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
