- Počasí
- Irská republika
- Leinster
- Kells
Aktuální počasí Kells
Aktuální počasí přímo pro město Kells. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 8°C |
