- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Kehrig
Aktuální počasí Kehrig
Aktuální počasí přímo pro město Kehrig. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 30. 3. (22:00) do 31. 3. (09:00)
Náledí
Platí od 30. 3. (19:00) do 31. 3. (09:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (20:00)
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
