- Počasí
- Afghánistán
- Kapisa
- Kātaylām
Aktuální počasí Kātaylām
Aktuální počasí přímo pro město Kātaylām. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
