- Počasí
- Finsko
- Central Finland
- Karstula
Aktuální počasí Karstula
Aktuální počasí přímo pro město Karstula. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 0°C |
