- Počasí
- Rusko
- Sakhalin Oblast
- Kabuto Jima
Aktuální počasí Kabuto Jima
Aktuální počasí přímo pro město Kabuto Jima. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 8°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 4°C |
