- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Kabil Muhammad
Aktuální počasí Kabil Muhammad
Aktuální počasí přímo pro město Kabil Muhammad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
