- Počasí
- Litva
- Tauragė County
- Jurbarkas
Aktuální počasí Jurbarkas
Aktuální počasí přímo pro město Jurbarkas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (12:00) do 14. 5. (21:00)
Silný vítr
Platí od 14. 5. (12:00) do 14. 5. (20:00)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
