- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Jōy-e Surkh
Aktuální počasí Jōy-e Surkh
Aktuální počasí přímo pro město Jōy-e Surkh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 76 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
