- Počasí
- Súdán
- Southern Kordofan
- Jōghanāy
Aktuální počasí Jōghanāy
Aktuální počasí přímo pro město Jōghanāy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
