- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Jenišov
Aktuální počasí Jenišov
Aktuální počasí přímo pro město Jenišov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
