- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Jeneč
Aktuální počasí Jeneč
Aktuální počasí přímo pro město Jeneč. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 6°C |
