- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Jarigue
Aktuální počasí Jarigue
Aktuální počasí přímo pro město Jarigue. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 27°C |
