- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Janovičky
Aktuální počasí Janovičky
Aktuální počasí přímo pro město Janovičky. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
