Aktuální počasí Jampar
Aktuální počasí přímo pro město Jampar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
49°C
pocitově 56°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 49°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 37°C |
