- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Jáchymov
Aktuální počasí Jáchymov
Aktuální počasí přímo pro město Jáchymov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
