- Počasí
- Írán
- North Khorasan
- Īzmān-e ‘Olyā
Aktuální počasí Īzmān-e ‘Olyā
Aktuální počasí přímo pro město Īzmān-e ‘Olyā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
