- Počasí
- Brazílie
- Minas Gerais
- Itinga
Aktuální počasí Itinga
Aktuální počasí přímo pro město Itinga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
