- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Isleham
Aktuální počasí Isleham
Aktuální počasí přímo pro město Isleham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
