Aktuální počasí Inzing
Aktuální počasí přímo pro město Inzing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 27. 5. (19:30)
Vysoké teploty
Platí do 28. 5. (00:00)
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
