- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Inp’yŏng
Aktuální počasí Inp’yŏng
Aktuální počasí přímo pro město Inp’yŏng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
