- Počasí
- Rusko
- Samara Oblast
- Il’inskiy
Aktuální počasí Il’inskiy
Aktuální počasí přímo pro město Il’inskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 17°C |
