- Počasí
- Filipíny
- Eastern Visayas
- Ichon
Aktuální počasí Ichon
Aktuální počasí přímo pro město Ichon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 27°C |
