- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Ibstock
Aktuální počasí Ibstock
Aktuální počasí přímo pro město Ibstock. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
