- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Ḩusaīnzī
Aktuální počasí Ḩusaīnzī
Aktuální počasí přímo pro město Ḩusaīnzī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 26°C |
