- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Hunwick
Aktuální počasí Hunwick
Aktuální počasí přímo pro město Hunwick. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
