- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Hunwick
Aktuální počasí Hunwick
Aktuální počasí přímo pro město Hunwick. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
