- Počasí
- Dánsko
- Capital Region
- Humlebæk
Aktuální počasí Humlebæk
Aktuální počasí přímo pro město Humlebæk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
