- Počasí
- Sýrie
- Deir ez-Zor
- Ḩujayf Shāmīyah
Aktuální počasí Ḩujayf Shāmīyah
Aktuální počasí přímo pro město Ḩujayf Shāmīyah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 22°C |
