- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Hradec
Aktuální počasí Hradec
Aktuální počasí přímo pro město Hradec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
