- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Hoya
Aktuální počasí Hoya
Aktuální počasí přímo pro město Hoya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
