- Počasí
- Rakousko
- Burgenland
- Horitschon
Aktuální počasí Horitschon
Aktuální počasí přímo pro město Horitschon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
