- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Honchō
Aktuální počasí Honchō
Aktuální počasí přímo pro město Honchō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
