- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Homeland
Aktuální počasí Homeland
Aktuální počasí přímo pro město Homeland. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 5. (15:00) do 28. 5. (05:00)
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
