Aktuální počasí Hoàng Lý
Aktuální počasí přímo pro město Hoàng Lý. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
