- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Highpoint
Aktuální počasí Highpoint
Aktuální počasí přímo pro město Highpoint. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
