- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Hidden Meadows
Aktuální počasí Hidden Meadows
Aktuální počasí přímo pro město Hidden Meadows. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (06:30)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
