Aktuální počasí Hettstadt
Aktuální počasí přímo pro město Hettstadt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 16. 5. (01:00) do 16. 5. (06:00)
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
