- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Hetaoping
Aktuální počasí Hetaoping
Aktuální počasí přímo pro město Hetaoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
