- Počasí
- Spojené státy americké
- Oregon
- Heppner
Aktuální počasí Heppner
Aktuální počasí přímo pro město Heppner. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově -2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
