- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Hepingcun
Aktuální počasí Hepingcun
Aktuální počasí přímo pro město Hepingcun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
